RU UA
Lombard Oskar

«Кредит під заставу автомобіля»

Мережа ломбардів ПТ «Ломбард Оскар» надає клієнтамкредити під заставу автомобілів.

Необхідною умовою отримання кредиту під заставуавтомобіля, є пакет документів, який Ви надаєтекредитному експерту, а саме:

  1. Паспорт власника автотранспорту.
  2. Довідка з державної податкової інспекції про присвоєнняідентифікаційного кода.
  3. Свідоцтво про шлюб (розлучення), якщо власник у шлюбі (розведений).
  4. Копія паспорта та довідки з державної податкової інспекції про присвоєння ідентифікаційного кода дружини.
  5. Реєстраційний документ на транспортний засіб (технічний паспорт).

Після перегляду документів здійснюється оцінка автомобіля, яка орієнтуєтьсяна середньоринкову ціну аналогічних транспортних засобів.
Після оцінки автотранспорту та отримання позитивного рішення про видачукредиту, власник надає довідку з МРЕО про те, що автомобіль не знаходиться в розшуку або арешті

Наступний етап: укладання договору.

Договором фінансового кредиту оформляється видача грошових коштів під заставу авто. Договір укладається строком на шість місяців з правом йогоподальшого продовження, за умови своєчасної і в повному обсязі сплативідсотків за користування кредитом.

З метою забезпечення виконання позичальником взятих на себе зобов'язаньза договором фінансового кредиту, між ломбардом і Позичальникомскладається нотаріально засвідчений договір застави транспортного засобу.

Видача грошових коштів здійснюється після укладення та підписання договоруфінансового кредиту та нотаріального посвідчення договору заставитранспортного засобу.

Кредит під заставу машини видається у вигляді кредитної лінії, що дозволяєотримувати та повертати грошові кошти будь-якими частинами протягом дії договора. Обов'язкового щомісячного погашення тіла кредиту не передбачено. Тіло кредиту Позичальник може погашати в період дії договору будь-якимичастинами, відсотки будуть нараховуватися на залишок суми по кредиту. Штрафних санкцій за дострокове погашення договору фінансового кредиту непередбачено.

Під час користування кредитними коштами, закладений транспортний засібзалишається на оплачуваній позичальником стоянці ломбарду. В періодкредитування Позичальник не може користуватися заставним майном.

Тисячі людей вибирають умови кредитування "Ломбарду Оскар" і знаходять їх найбільш вигідними і надійними.

Кредити видаються під заставу: