RU UA
Lombard Oskar

«Кредит під заставу комп'ютерної техніки»

Якщо Вам потрібна готівка, Ви можете отримати кредит під заставу комп'ютерної техніки в мережі ломбардів ПТ «Ломбард Оскар».

Для отримання кредиту необхідно мати:

  1. Документ що, засвідчує вашу особу, якщо ви звертаєтеся не перший раз документальне підтвердження необезательно.

  2. Предметами застави можуть бути:

Необхідною умовою надання цього кредиту є прийом в заставу майна, яке придбано законним способом, а також техніка повинна бути на гарантії, в справному стані, без явних і прихованих дефектів. Строк з дня виготовленнявищевказаної техніки не повинен перевищувати 1-2 роки. При оцінці заставивраховується його ринкова вартість на момент оформлення застави з урахуванням фізичного та морального зносу. Кредит видається в сумі, щостановить не більше 50% ринкової вартості заставного майна.

Оформлення кредитного договору відбувається наступнимчином:

Наш фахівець-оцінювач у Вашій присутності перевіряє предмет застави напредмет робочого стану, зовнішнього вигляду та комплектації.
Визначає суму можливого кредиту, якщо вона Вас влаштовує-складаєтьсядоговір.
Ви отримуєте гроші, предмет застави залишається у сховищі ломбарду, під відповідальність ломбарду.
Ви обираєте максимально вигідний Вам термін користування кредитом.
Оціночна вартість предметазастави залежить від:

По закінченню терміну договору Ви повертаєте кредит з відсотками і забираєтесвоє майно, яке було у заставі, чи продовжуєте договір на свій розсуд. Заумовами договору позичальник може отримати і повернути кредитні кошти в повному обсязі або частинами. У разі неповернення кредиту майно, залишенеклієнтом, переходить у розпорядження ломбарду.

Вибираючи саме наш ломбард, Ви можете бути впевнені в надійностікомпанії, гідної оцінки і збереження заставленого майна.

Кредити видаються під заставу: