RU UA
Lombard Oskar

«Кредит під заставу будівельної техніки»

Мережа ломбардів ПТ «Ломбард Оскар» надає клієнтамкредити під заставу будівельної техніки.

Для отримання кредиту необхідно мати:

  1. Предмет застави
  2. Документ, що засвідчує вашу особу, якщо ви звертаєтеся не перший раз документальне підтвердження особистості необов'язкове.

Необхідною умовою надання цього кредиту є прийом в заставу майна, яке придбано законним способом, а також техніка повинна бути на гарантії, в справному стані, без явних і прихованих дефектів.

Термін виготовлення вищевказаної техніки не повинен перевершувати 1-2 роки.

При оцінці застави враховується його ринкова вартість на момент оформленнязастави з урахуванням фізичного та морального зносу. Кредит видається в сумі, що становить не більше 50% ринкової вартості заставного майна.

Оформлення кредитного договору відбувається наступнимчином:

Наш фахівець-оцінювач у Вашій присутності перевіряє предмет застави напредмет робочого стану, зовнішнього вигляду і комплектації,
визначає суму можливого кредиту, якщо вона Вас влаштовує-складаєтьсядоговір. Ви отримуєте гроші, предмет застави залишається у сховищі ломбарду, під відповідальність ломбарду. Ви обираєте максимально вигідний Вам термінкористування кредитом.

Оціночна вартість предмета застави залежить від:

По закінченню терміну договору Ви повертаєте кредит з відсотками і забираєтесвоє майно, яке було у заставі, чи продовжуєте договір на свій розсуд. Заумовами договору позичальник може отримати і повернути кредитні кошти в повному обсязі або частинами. У разі неповернення кредиту майно, залишенеклієнтом, переходить у розпорядження ломбарду.

Всі документи оформляються швидко, вже через кілька хвилин визможете отримати необхідну суму готівкою.

Кредити видаються під заставу: