RU UA
Lombard Oskar

«Кредити під заставу золота»

Вам терміново потрібні гроші? Кредит під заставу золота в ПТ «Ломбард Оскар»-вірний і швидкий спосіб отримання необхідної Вам суми.

Для отримання кредиту необхідно мати:

  1. Предмет застави
  2. Документ, що засвідчує вашу особу, якщо ви звертаєтеся не перший раз документальне підтвердження особистості необов'язкове.

Переваги цього кредитування:

Сума кредиту готівкою під заставу золотих виробів залежить від встановленої оціночної вартості, де враховується:

Чим вища проба і вага виробу, тим вища оціночна вартість предмета застави.

В якості предметів застави приймаються золото, золоті ювелірні вироби. Ювелірні вироби зі вставками з напівкоштовних і недорогоцінних каменів оцінюються розрахунковим методом, при якому враховується тільки чиста вага дорогоцінного металу у виробах. Зубні коронки, відповідних 900 проби золота, які з'єднуються припоєм 750 проби, приймаються по 900/750 проби золота.

При оцінці ювелірних виробів проба золота визначається за допомогою відповідних кислотних реактивів, а також клейм на виробах. Оцінка золота і ювелірних виробів відбувається в присутності клієнта, якому оцінювач пояснює процедуру оцінки виробу для отримання кредиту під заставу.

Оцінка золота безкоштовна не залежно від того буде відбуватися застава чи ні.

Чому отримання кредиту в ПТ "Ломбарді Оскар" надійно і вигідно?

Оформляючи кредит під золото, ми працюємо швидко і завжди абсолютно точно виконуємо всі свої зобов'язання.
Вибираючи саме наш ломбард, Ви можете бути впевнені в надійності компанії, гідній оцінці і збереженню заставленого майна.

Кредити видаються під заставу: