RU UA
Lombard Oskar

«Кредити під заставу срібла»

Якщо Вам терміново потрібні гроші готівкою і немає часу для оформлення кредиту в банку, візьміть кредит під заставу срібла в ломбарді ПТ «Ломбард Оскар»-цедоступно, швидко і надійно.

Для отримання кредиту необхідно мати:

  1. Предмет застави
  2. Документ, що засвідчує вашу особу, якщо ви звертаєтеся не перший раз документальне підтвердження особистості необов'язкове.

Переваги цього кредитування:

  • Ви нічого не втрачаєте: практично у кожного є срібло, яке невикористовується кожен день. Ви кредитуєте себе самі, тимчасовозамінюючи своє срібло на готівкові гроші.
  • Ви отримуєте кредит швидко: оформлення кредиту відбувається в перебігу декількох хвилин при мінімумі документів підтверджуючихВашу особу.
  • Ви керуєте своїм кредитом самі: так як ви обираєте термінкредитування, визначаєте, як погашати кредит (поступово або єдинимплатежем)
  • ПТ "Ломбард Оскар" повністю гарантує збереження Вашого майна.

Оформлення кредиту відбувається за кілька хвилин.

Касир-оцінювач, у Вашій присутності, оглядає виріб, перевіряє його насправжність, зважує на вагах високої точності, визначає максимальний розміркредиту,складається договір, Вам виплачується обумовлена в договорі сума, предмет застави вирушає в сейфове сховище, на термін, зазначений в договорі.

Після закінчення терміну дії договору Ви можете продовжити його, сплатившинараховані відсотки або викупити предмет застави, виплативши суму кредиту і відсотки.

Оцінка срібла безкоштовна, не залежно від того буде відбуватисязастава чи ні.

Гроші під заставу в ПТ «Ломбард Оскар» це доступно кожномушвидко і надійно.

Кредити видаються під заставу: