RU UA
Lombard Oskar

«Кредити під заставу нерухомості»

Мережа ломбардів ПТ «Ломбард Оскар» надає клієнтам кредити під заставу нерухомості.

Предметами застави можуть бути:

Для отримання кредиту під заставу нерухомості необхідно звернутися до кредитного експерта з наступним пакетом документів:

Після ознайомлення з вищезазначеним пакетом документів проводиться оцінка нерухомості. Кредитний експерт виїжджає на огляд об'єкта нерухомості. Після огляду нерухомого майна кредитний експерт проводить оцінку нерухомості, на підставі середньоринкової ціни аналогічних об'єктів.
Підготовка документів для укладання договорів
Після оцінки нерухомості та отримання позитивного рішення про видачу кредиту під заставу нерухомості, власник додатково замовляє такі документи:

Наступний етап: укладення договорів

Видача грошових коштів оформляється договором фінансового кредиту. Договір укладається строком на шість місяців з правом його подальшого продовження, за умови своєчасної і в повному обсязі сплати відсотків за користування кредитом під заставу нерухомості.
З метою забезпечення виконання Позичальником взятих на себе зобов'язань за договором фінансового кредиту, між ломбардом і Позичальником заключається нотаріально посвідчений іпотечний договір (застава нерухомого майна).
Видача грошових коштів здійснюється після укладення та підписання договору фінансового кредиту та нотаріального підтвердження іпотечного договору.
Кредит під заставу нерухомості видається у вигляді кредитної лінії, що дозволяє отримувати та повертати грошові кошти будь-якими частинами протягом дії договору.
Обов'язкового щомісячного погашення тіла кредиту не передбачено. Тіло кредиту під заставу нерухомості Позичальник може погашати в період дії договору будь-якими частинами, відсотки будуть нараховуватися на залишок суми по кредиту. Штрафних санкцій за дострокове погашення договору фінансового кредиту не передбачено.
В період кредитування Позичальник може користуватися заставним майном.
Розгляд документів та видача кредитних коштів здійснюється протягом 1-2 днів.

Тільки наш ломбард вигідно для Вас оцінить Вашу нерухомість і запропонує найвигідніший для Вас займ.

Кредити видаються під заставу: